اگر موهای آسیایی دارید و آخرین مدل های مو را برای یک نوع آرایش بسیار مورد نیاز انتخاب کرده اید ، می توانید جستجوی خود را به طور رسمی متوقف کنید! لطفا با مدل موی آسیایی رونیک همراه شوید.
طبق یک مطالعه در مورد جراحی ترمیم مو در آسیایی ها ، موهای آسیایی به طور معمول سیاه ، درشت و صاف هستند.  در حقیقت ، ما می گویم محدوده آسمان هنگام رسیدن به مدل های آسیایی محدودیت دارد. خواندن  انواع مدل موی آسیایی و ایده های رنگی آسیایی (از جمله برخی از آنها شامل سفید کردن موهای آسیایی) را به روز کنید تا زیبایی خود را به روز کنید!

 انواع مدل موی آسیایی

به دنبال ایجاد ریزه کاری هستید؟ اگر به دنبال یک مدل موی جدید برای امتحان کردن هستید ، به دنبال هشت ایده موی کوتاه آسیایی زیر باشید.

 

مدل مو آسیایی رونیک

مدل LOB

اگر در مورد تغییر موهای کوتاه محدودیتی ندارید، سعی کنید مدل موی LOB را امتحان کنید. کمی در قسمت جلویی (طول شانه) و در قسمت عقب کوتاه تر است ، این یک محیط شاد عالی برای بریدن دسته های موی شما است. این مدل برای استفاده روزانه بسیار مناسب است!

مدل SHAGGY BANGS

انفجارها این قدرت را دارند که تمام زیبایی ظاهری شما را متحول کنند بدون اینکه باعث شود طول زیادی از دست بدهید. یکی از محبوب ترین سبک های انفجار در حال حاضر موی چتری است. این برش بی دقتی ، سرگرم کننده است و با لایه ها عالی است!

مدل لایه ای

صحبت از لایه ها ، چرا سعی نمی کنید لایه های طولانی برای افزودن ابعاد خود استفاده کنید؟ شما لازم نیست که تمام موهای خود را قربانی کنید ، اما می توانید به لطف حرکت و بدن آنها به موهای شما تغییر می دهد استقبال کنید. شما می توانید این برش را با موهای طبیعی خود صاف کنید و کاملاً موهای خود را متحول کنید.

 

مدل مو آسیایی رونیک

مدل bob نامتقارن

 یک طرف کمی طولانی تر  از طرف دیگر، یک باب نامتقارن برای کسانی که می خواهند یک برش روند پیش بینی شده ایده آل باشد. این ظاهر با قرار دادن چرخش روی BOB سنتی ایجاد می شود و ظاهری زیباتر به آن می بخشد.
امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کوچک کرده باشیم.
roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر