از شنیدن فواید سرکه سیب بر زیبایی تعجب کردید.؟؟؟ این ماده مد روز مدتی است که با استدلال خوب در معرض توجه همگان قرار گرفته است. همانطور که پیداست ، چند نکته قابل توجه سرکه سیب وجود دارد که می تواند زیبایی شما را تقویت کند. چه برای مو و چه برای پوست. با ما باشید تا در مورد مزایای زیبایی سرکه سیب که باید درباره آنها بدانید ، اطلاعات خوبی کسب کنید.

 

فواید سرکه سیب بر زیبایی

قبل از اینکه در مورد فواید زیبایی سرکه سیب صحبت کنیم ، خوب است مه بدانیم که دقیقاً سرکه سیب چیست. طبق یک مطالعه از مجله علمی و فناوری آسیا (AJST) ، سرکه سیب طریق فرآیند تخمیر تهیه می شود. همانند با آب سیب ، سرکه سیب معمولاً حاوی بیوتین ، اسید فولیک و ویتامین C است.

ما مطمئن هستیم که شما هم خبرهایی درباره استفاده از سرکه سیب برای آکنه ، شستشوی موها و موارد دیگر شنیده اید. ما در اینجا هستیم تا با به اشتراک گذاشتن فواید این سرکه محبوب، افسانه ها را رد کنیم و حقایق را تأیید کنیم.

فواید سرکه سیب بر زیبایی مو

1)پاک کننده گرد و خاک

سرکه سیب حاوی مواد معدنی ، اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب است که به راحتی گردخاک و کثیفی های روزانه مو را از بین می برد.

2)تنظیم PH مو

با توجه به خواص این سرکه اعجاب انگیز در مورد اول، این سرکه میتواند PH موی سر شما را تنظیم و به حالت نرمال تبدیل کند.

3)درخشش مو

چه کسی نمی خواهد موهای درخشان و براق را داشته باشد؟ مواد معدنی ، اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب موجود در سرکه سیب کوتیکول ها را تنظیم می کنند و در نتیجه موهای براق و درخشان را برای شما به ارمغان می آورند.

فواید سرکه سیب بر زیبایی

فواید سرکه سیب بر زیبایی

فواید سرکه سیب بر زیبایی پوست

اگر موافق باشید از فواید سرکه سیب برای پوست صحبت کنیم. شاید در مورد استفاده از این ماده برای کمک به درمان آکنه شنیده باشید. متأسفانه هنوز تحقیقات علمی انجام شده، صحت این ادعا را تایید نکرده اند. اما این به این معنی نیست که نمی تواند در مورد سایر نگرانی های مربوط به پوست کمک کند!

1)اگزما

آکادمی پوست و زیبایی آمریکا می گوید: اصطلاح اگزما به معنی پوست تحریک شده است و علائمی از جمله خشکی، خارش، قرمزی پوست و موارد دیگر وجود دارد. در حالی که هنوز باید تحقیقات بیشتری برای تعیین اثربخشی استفاده از سرکه سیب بر روی درماتیت آتوپیک انجام شده است ، طبق گفته انجمن ملی اگزما ، سرکه سیب ممکن است به افراد مبتلا به اگزما در تعادل سطح PH کمک کند. هنوز شواهد کافی وجود ندارد که این فایده را به طور قطعی تایید کند.

 

فواید سرکه سیب بر زیبایی

2)پسوریازیس (داءالصدف)

بیماری پوستی که باعث می شود بدن سلول های جدید پوست را با سرعت بیشتری تولید کند و در نتیجه پلاک یا لکه ایجاد شود ، پسوریازیس یکی دیگر از بیماری های پوستی است که می تواند از سرکه سیب سود ببرد. براساس بنیاد ملی پسوریازیس ، از سرکه سیب برای کمک به درمان خارش پوست می توان استفاده کرد.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر