اگرچه ما معتقدیم که هر کسی باید هر رنگ آرایش مورد نظر خود را انتخاب کند ، اما هیچ کس  منکر این نیست که برخی از سایه های آرایش یا میکاپ برای چشم های قهوه ای وجود دارد که بهتر از سایرین هستند.

به طور مثال، سایه های خاصی از سایه چشم برای چشم های قهوه ای – از آمتیست(بنفش) و برنزی گرفته تا آبی کبالت و طلایی که می توانند باعث شگفتی ، درخشندگی و تأکید بر چشم ها شوند.

دانستن آرایش مناسب به چشمان قهوه ای شما برای ایجاد عمق و ابعاد به شما کمک می کند و به نوبه خود باعث می شود که چشمان شما حتی از آنچه در حال حاضر جذاب تر هستند ، به نظر برسد.

برای کمک به شما در بالا بردن فاکتور زیبایی شما ، ما رنگهای لازم را برای تکمیل چشمان قهوه ای ، از جمله نامگذاری بهترین رنگ های میکاپ برای چشم های قهوه ای به اشتراک می گذاریم.

میکاپ چشم قهوه ای رونیک

میکاپ چشم قهوه ای رونیک

آمیتیست

یکی از رنگ های مناسب میکاپ برای چشم های قهوه ای رنگ آمیتیست است. آمتیست هنگامی که در آرایش چشم های قهوه ای را در خود جای می دهد ، افسانه ای به نظر می رسد. و خبر بهتر این است که تقریباً در مورد هر رنگ بنفش دیگری نیز چنین خواهد بود.

فقط در مورد احتمالات ممکن فکر کنید! از بادمجان عمیق گرفته تا یاس بنفش کمرنگ ، سایه خنک می تواند به شما کمک کند تا عمیق ترین رنگ قهوه ای را در عنبیه خود به وجود آورید تا چشم دیگری به جهان بیاندازد. نکته جالب دیگر ، کنتراست بنفش و قهوه ای فورا باعث می شود چشم شما برای جذاب تر شدن ظاهر شما نمایش داده شود.

برنزی

یکی از اساسی ترین و در عین حال متنوع ترین سایه ها در آرایش چشم سایه برنزی رنگ است. برنزی گزینه مناسبی برای افزودن ابعاد به چشم شماست. با تکان دادن فقط به این سایه قادر خواهید بود بدون نگاه بیش از حد به چشم ، چشمان خود را مانند سایر افراد خیره کننده کنید.

میکاپ چشم قهوه ای رونیک

میکاپ چشم قهوه ای رونیک

 

طلایی

سایه طلایی رنگ، درخشش طبیعی را در چشمان قهوه ای به وجود می آورد. به خصوص اگر در عنبیه خود رنگدانه های طلایی داشته باشید. فقط با لمس سایه چشم طلایی (یا حتی خط چشم) ، می توانید بر روی رنگ های قهوه ای رنگی که مانند هیچ کس دیگری نمی درخشد ، بر کوچکترین نکات طلا و فندق در چشمان خود تأکید کنید.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر