گفته معروف و مشهوری است که قرمزی صورت دلالت بر خجالت می کند ، اما گاهی اوقات اینگونه نیست. وجود قرمزی پوست ممکن است باعث شود شما احساس ناامنی کنید و باعث شود شما بپرسید “چرا صورت من قرمز است؟” یا “چگونه می توان از قرمزی صورت خلاص شد.”

هر گونه نقص پوستی ، از جمله قرمزی صورت، با کمک محصولات آرایش صورت قابل اصلاح است. علت قرمزی زیربنای چهره شما هر چه باشد ، با آرایش صورت صحیح می توانید قرمزی پوست را از بین ببرید. برای پنهان کردن قرمزی پوست ، خواندن روال گام به گام را انجام دهید.

برطرف کردن قرمزی پوست رونیک

برطرف کردن قرمزی پوست رونیک

مراحل انجام کار:


1) قبل از استفاده از آرایش ، مهم است که ابتدا کرم ضد آفتاب با طیف گسترده ای با مقدار SPF حداقل 15 ، مطابق توصیه سازمان غذا و دارو استفاده کنید. و به یاد داشته باشید ، پوست شما حتی در روزهای ابری می تواند دچار سوختگی شود.

2) برای پوشاندن موثر قرمزی پوست ، روند استفاده از لوازم آرایش خود را با یک پرایمر آرایش شروع کنید . این کار باعث می شود بقیه قسمت های قرمزی شما  را پوشش می دهند ، کمک می کند تا یکدست و راحت پیش بروید.

این عمل نه تنها به تکمیل بافت پوست کمک می کند بلکه به اطمینان حاصل از کاربرد یکنواخت کانسیلر و پایه نیز کمک می کند. برای استفاده ، یک لایه نازک پرایمر را روی صورت تمیز و مرطوب آغشته کرده و آن را به آرامی روی پوست خود ماساژ دهید.

3) آیا در مورد چرخه رنگ چیزی می دانید؟ قرمز و سبز در قسمتهای مقابل طیف نشسته اند ، به این معنی که می توان از این رنگها برای مقابله با یکدیگر استفاده کرد، این ساده است. به همین دلیل مخفی کننده تصحیح رنگ سبز هنگام کار پنهان کردن قرمزی صورت ، عمل نهایی معجزه آسا است.

برطرف کردن قرمزی پوست رونیک

برطرف کردن قرمزی پوست رونیک

استفاده از کانسیلر سبز ممکن است در ابتدا به نظر آزاردهنده باشد ، اما فقط بخاطر داشته باشید که کمی طول می کشد. برای این کار رنگ تصحیح سبز روی قسمتهای قرمز شروع کنید. سپس رنگ را با مخلوط کن آرایش یا انگشتان خود مخلوط کنید تا لکه های سبز یکنواخت تر نشان داده شود.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick