در حال حاضر ، شما احتمالاً می دانید که چگونه می توانید از آرایش صورت ، آرایش چشم و آرایش لب استفاده کنید ، اما پاک سازی لکه های پوست و بدن (آرایش بدن) چیست؟

در صورتی که نمی دانید ، می توان از آرایش بدن برای پوشاندن رگها ، خال کوبی ها و کبودی ها برای ظاهری بی نقص تر استفاده کرد. اگر نمی دانید چگونه آنها را بپوشانید ، به جای درست آمده اید. خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه یک کبودی را با آرایش بپوشانید.

پاکسازی پوست رونیک

چگونه می توان با میکاپ یک کبودی را پوشش داد؟؟؟

 

برای یادگیری چگونگی پوشاندن کبودی ها با آرایش بهتر است موارد زیر را در ذهن داشته باشید. به موارد زیر توجه کنید ، سپس به پنهان کردن لکه ها و کبودی ها بپردازید!

1- استفاده از یک فرم کامل پوشش

حتما از آرایش با فرمول پوشش کامل استفاده کنید.  به طور مثال می توانید از L’Oréal Paris Infallible Total Cover Foundation ، استفاده کنید که بیشتر برای بازوها و پاها استفاده شود. این فونداسیون دارای فرمول سبک و دارای لایه ای طبیعی و فرسودگی طولانی است و این امر  برای پنهان کردن کبودی ها ایده آل می باشد.

2- تصحیح رنگ کبودی

ما مطمئن هستیم که شما با تصحیح رنگ صورت خود آشنا هستید ، اما بدن شما چطور؟ یکی از بهترین راه های پوشاندن، درست کردن رنگ است. به چرخ رنگ فکر کنید. برای کبودی هایی که معمولاً دارای رنگ بنفش یا آبی هستند ، می توانید از کانسیلر زرد برای خنثی کردن ظاهر آنها استفاده کنید.

 

پاکسازی پوست رونیک

3- از اسفنج یا مخلوط کن استفاده کنید

ما قصد داریم بگوییم که استفاده از آرایش کبودی با دستان امری سخت است. دلیل این است که شما به احتمال زیاد پوشش کافی را نخواهید داشت ، زیرا انگشتان دست شما با نیمی از محصول روی آنها تمام می شود! ل

بهترین راه برای استفاده از آرایش کبودی ، استفاده از مخلوط کن و یا اسفنج است. به سادگی آرایش کبودی خود را روی مخلوط کن بمالید ، سپس آنرا به صورت خراشیده روی پوست خود با ضربات نرم پخش کنید. 

امیدواریم این آموزش پاک سازی لکه های پوست و بدن رونیک برای شما لذت بخش و مفید بوده باشد.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر