وقتی صحبت از چگونگی استفاده از آرایش مانند یک حرفه ای می شود ، یک نظم کلی وجود دارد که شما باید از محصولات برای رسیدن به زیباترین ظاهر نهایی استفاده کنید. بنابراین ، اگر تا کنون سؤال کرده اید که آیا قبل از شروع یا بعد از پایه گذاری باید از کانسیلر استفاده کنید ، به جای مناسب آمده اید. لطفا با آموزش آماده سازی صورت برای میکاپ رونیک همراه بشید.

آموزش میکاپ رونیک

چگونه صورت خود را برای آرایش آماده کنید

قبل از اینکه به بهترین روش برای استفاده از آرایش شما بپردازیم ، مهم است که راه درست مراقبت از پوست خود را به کار بگیرید. لازم نیست وقت زیادی را برای مراقبت از پوست خود بگذرانید ، اما چند قدم ساده که باید برای اطمینان از آماده بودن پوست برای آرایش انجام دهید ، وجود دارد. در زیر ، سه مرحله مراقبت از پوست قبل از آرایش انجام شده است.

مرحله 1: پاک کننده صورت

اولین قدم در امور روزمره مراقبت از پوست باید شستن صورت باشد. یک پاک کننده صورت مناسب انتخاب کنید تا سطح پوست شما از ناخالصی ها خلاص شود. مقدار کمی از پاک کننده صورت را به دستان خود فشار دهید، سپس آن را به آرامی روی پوست خود ماساژ داده و کاملاً بشویید و خشک کنید.

 

آموزش میکاپ رونیک

مرحله 2: اسکراب صورت

لایه برداری با اسکراب صورت راهی عالی برای آماده سازی پوست برای آرایش است. از اسکراب پاک کننده و شکری صورت یا از اسکراب صورت ساده استفاده کنید. مقدار کمی از اسکراب صورت را بر روی پوست تمیز و خشک به صورت یکنواخت بمالید ، سپس با انگشتان مرطوب روی صورت خود ماساژ داده و کاملاً بشویید. می توانید هفته ای سه بار از اسکراب های صورت استفاده کنید.

مرحله 3: مرطوب کننده

پس از اتمام شستن صورت ،  مرطوب کننده مناسب را روی صورت بکشید تا پایه صافی برای کاربرد آرایش ایجاد شود. دقت کنید مرطوب کننده ای را انتخاب کنید که برای نوع پوست شما تهیه شده باشد.

امیدواریم از آموزش آماده سازی صورت برای میکاپ رونیک خوشتون اومده باشه.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر