تا به حال در مورد استفاده از اسکراب لب فکر کرده اید؟ اگر چنین نبوده ، این می تواند زمان خوبی برای شروع باشد! لطفا با آموزش نحوه استفاده از اسکراب لب رونیک همراه شوید.

احتمالاً با اسکراب صورت و اسکراب بدن کاملاً آشنا هستید. کار همه اسکراب ها این است که سلولهای مرده پوست که از سطح پوست شما دور کند، می توانند شما را با پوستی که روشن و صاف به نظر می رسند آشتی دهد.

اسکراب لب رونیک

آموزش اسکراب لب

یک اسکراب لب می تواند به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک کند ، که به نوبه خود می تواند کار با رژ لب را هموارتر کند. در زیر ، دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد چگونگی استفاده از اسکراب لب به عنوان بخشی از روال مراقبت از پوست قبل از آرایش خود را آموزش می دهیم.

1) قدم اول

برای تمیز کردن لب ها از حرکات دایره ای ملایم استفاده کنید. می توانید از اسکراب های معتبر بازار از جمله   L’Oréal Paris Pure-Sugar Nourish & Soften Cocoa Scrub ، که حاوی روغن نارگیل و کره کاکائو بوده و بسیار مرطوب کننده است استفاده کنید.

یا یک اسکراب قهوه! درست همانطور که کافئین موجود در قهوه می تواند به شما انرژی بیشتری بخشد ، یک اسکراب قهوه می تواند لبهای خسته را  انرژی دهد. همچنین می توانید از یک اسکراب کیوی مانند L’AOréal Paris Pure-Sugar Purify & Unclog Kiwi Scrub استفاده کنید تا لکه های خود را بیرون بریزید و لب های خود را صاف و نرم کنید. پس از اتمام کار ، یک دستمال مرطوب را با آب ولرم مرطوب کنید و به آرامی اسکراب را پاک کنید.

 

آموزش میکاپ رونیک

2) هموار کردن رطوبت

یکی از مهمترین قسمت های استفاده از اسکراب لب همان کاری است که بعد از آن انجام می دهید. هنگامی که لب ها را تمیز کردید ، باید به آرامی با نرم کننده آبرسان لب های خود را به صورت یکسان مرطوب و هموار کنید.

3) زدن رژ لب

اکنون می توانید پیش بروید و رنگ آمیزی لبهای خود را آغاز کنید ، زیرا با موفقیت لب های خود را برای این کار آماده کرده اید. بعد از استفاده از اسکراب لب ، احتمالاً خواهید فهمید که رژ لب راحت تر اعمال می شود.

امیدواریم که آموزش نحوه استفاده از اسکراب لب رونیک برای شما مفید بوده باشد.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر