در این بخش از آموزش ، به آموزش میکاپ در یک دقیقه خواهیم پرداخت. لطفا با رونیک همراه شوید.

میکاپ

مواردی که برای تقویت ، بهبود و یا برجسته کردن ویژگی های صورت مورد استفاده قرار می گیرند میکاپ گفته می شود.

مردم از زمان های بسیار قدیم از لوازم آرایشی استفاده کرده اند و استفاده از لوازم آرایشی مانند سایر لوازم جانبی معمولاً توسط آداب و رسوم و عقاید اجتماعی روزگار دیکته می شود. گرچه در دوره های خاصی مردان آرایش می کردند ، اما در دوران مدرن معمولاً فقط یک دکوراسیون برای زنان در نظر گرفته می شد.

آموزش میکاپ رونیکتاریخچه میکاپ

مد های آزاد شده دهه 1920 دوران پذیرش آرایش را به عنوان بخشی از لباس زنانه معرفی کرد که تا قرن بیست و یکم ادامه داشته است.یکی از تأثیرات لوازم آرایشی این است که آنها با تأکید بر لب و چشم و قرمز شدن گونه ها ،خصوصیات چهره بانوان را برجسته می کنند.

بنابراین ، برای بیشتر قرن نوزدهم ، طبقات متوسط ​​و بالا میکاپ را قابل احترام نمی دانستند. در دهه های اولیه قرن بیستم ، دیدگاه لوازم آرایشی شروع به تغییر کرد. زنان در بسیاری از مناطق حق رأی را بدست آوردند و شروع به دستیابی به سایر آزادیها نیز کردند.

میکاپ چشم قهوه ای رونیک

میکاپ چشم قهوه ای رونیک

شروع جنگ جهانی اول در سال 1914 برای بسیاری از زنان نقش عمومی بیشتری را به همراه داشت ، زیرا آنها کارهایی را که مردانی که به جنگ رفته بودند ، خالی کردند. با پایان یافتن جنگ در سال 1918 ، این زنان مدرن و مستقل تر از سبک های قدیمی راضی نبودند.

آنها مد می خواستند سرگرم کننده ، و استفاده سخاوتمندانه از لوازم آرایشی بخشی از تصویر جدید و جسورانه بود. زنان جوان مدرن دهه 1920 ، به نام فلاپر ، از رژ لبهای سنگین در قرمزهای تیره با نامهایی مانند oxblood استفاده می کردند. آنها گونه های خود را با پارچه ای قرمز کردند و از آنجایی که hemlines در حال بالا رفتن بودند ، بسیاری از زانوها را نیز بلند کردند.

امیدواریم که از تاریخچه میکاپ خوشتون اومده باشه. لطفا با کلیپ آموزش میکاپ ما همراه بشید.

 

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر