رژ لب زدن به شیوه درست و مناسب میتواند تاثیر زیادی در زیبایی صورت و حتی ماندگاری آن داشته باشد. رژ لب زدن به روش های مختلفی انجام می شود که دارای قوانین خاصی دارد که رعایت کردن آن در زیبایی چهره موثر است. یکی از این قواعد آموزش سایه زدن رژ لب است.

آموزش رژ لب

آموزش رژ لب

رژ لب زدن

آماده سازی لب ها

این مرحله اولین و مهم ترین مرحله ای است که باید به آن دقت کنید.؛ چون این امر نقشی کلیدی در افزودن جذابیت به آنها دارد. لب های شما نباید حالت خشک و ترک خورده داشته باشند. با یک مسواک نرم و مرطوب لب هایتان را لایه برداری کرده و به کمک بالم لب، آنها را آبرسانی کنید تا لب هایی نرم و سالم داشته باشید.

 

زیرسازی لب ها

اگر نگران هستید رنگ لب هایتان چند رنگ شده یا یکدست نشود، باید بستری آماده کنید که رژ لب به آن بچسبد. کانسیلری انتخاب کنید که هم رنگ لب هایتان باشد و با یک فرچه صاف یا یک فرچه کوچک پرمو، کمی از آن روی لب ها بزنید. سپس کمی پنکیک روی آن بزنید. این کار کمک می کند رنگ رژ ماندگاری بیشتری روی لب ها داشته باشد.

آموزش رژ لب

آموزش رژ لب

سایه زدن رژ لب

یکی از تکنیک هایی که می توانید شکل لب را زیبا جلوه دهد، استفاده از تکنیک سایه زدن رژ لب است. این تکنیک بیشتر در بین بانوان کره ای رواج دارد. اگر مایل به یادگیری این تکنیک هستید لطفا با آموزش سایه زدن رژ لب رونیک همراه شوید.

 

امیدواریم از این آموزش خوشتون بیاد.

سایه زدن رژ لب
roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر