اگر از داشتن ناخن های ساده و کسل کننده خسته شده اید لطفا با آموزش طراحی ناخن رونیک همراه بشید و لذت طراحی ناخن ساده رو تجربه کنید.

این چند مدل طراحی ناخن بیش‌تر مناسب کسانی است که دوست ندارند ناخن هایشان بلند شود. از آن‌جایی که این طرح‌ها ترکیبی از مونومر مایع و پلیمر پودری هستند وقتی روی ناخن استفاده می‌شوند، در معرض هوا قرار می‌گیرند یک لایه محکم ایجاد می‌کنند و داشتن ناخن‌هایی زیبا و قوی را برای شما تضمین می‌کنند.

توجه داشته باشید که برای طراحی ناخن ها به صورت ساده باید از رنگ لاک مناسب و زیبایی استفاده نمایید تا طرح لاک ناخن های شما جذاب تر به نظر برسند.

طراحی ناخن

برای طراحی ناخن ها به صورت ساده می توانید از دو یا چند رنگ لاک به صورت ترکیبی روی سطح ناخن هایتان استفاده نمایید. همچنین می توانید طراحی ناخن هایتان را به صورت تک رنگ انجام دهید. طراحی ناخن ها به صورت سایه روشن نیز یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه و کاربردی است که امروزه اغلب خانم ها از این مدل دیزاین ها برای مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده می کنند.

با سری اول از تصاویر آموزش طراحی ناخن رونیک با شما هستیم. مدل مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید، و مراحل را به ترتیب ادامه بدید.

امیدواریم از مطالب آموزشی خوشتون بیاد و ما رو به دوستانتون معرفی کنید.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر