آموزش طراحی ناخن یک راه خلاقانه برای تزئین، تقویت و تزئین ناخن است. این هنری است که می تواند بر روی ناخن ها انجام شود.

یک مانیکور و یک پدیکور، درمان های زیبایی هستند که ترمیم، شکل و ناخن را تمیز می کنند. اغلب این روش ها کایوتیک را حذف می کنند و پوست را در اطراف ناخن ها نرم می کند.

تاریخچه

در مصر باستان ، از سال 5000 قبل از میلاد تا 3000 قبل از میلاد، زنان ناخن های خود را با حنا رنگ می کنند تا نشان دهندۀ موقعیت اجتماعی و وسوسه انگیز بودن آن است. زنان کلاس پایین تر از سایه ها و سایه های خنثی استفاده می کردند، در حالی که طبقۀ بالا دارای سایه های عمیق و روشن بود.

در بابل ، 3200 سال قبل از میلاد، مردان، نه زنان، ناخن های خود را با کفی سیاه و سبز، لوازم آرایشی باستانی رنگ می کردند.

ارتباطات اجتماعی

در برخی از فرهنگ ها، هنر ناخن می تواند به مفهوم زنانه و حس تعلق به یک گروه از زنان متصل شود. هنر ناخن نیز راه را برای ایجاد هویت خود از طریق مد، با استفاده از رنگ ها و اشکال به عنوان یک اختلال دوران کودکی و ورود به دنیای نوجوان / بزرگسالان، همچنین تاثیر والدین خود را برای ایجاد خود خود را حفظ می کند.

ناخن نیز بخشی از پازل برای ایجاد هویت جنسیتی است، ناخن برای نوجوانان و زنان بالغ نشان دهنده قطعه ای از نماد زن است و اینکه چگونه زن باید خود را نشان دهد. هر چند که زنان از هنر ناخن برای بیان زنانگی خود استفاده می کنند، انواع مختلف هنر به عنوان یک زن با شخصیت خاص تعریف می شود، مانند استفاده از مانیکور فرانسوی (ظریف) و یا استفاده از ناخن های سیاه (تهاجمی).

در ادامه این مطلب، رونیک شما رو به دیدن کلیپ آموزش طراحی ناخن دعوت میکند. امیدواریم خوشتون بیاد.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر