بعضی خانم ها همیشه به دنبال جدیدترین مدها هستند در حالی که فراموش کرده اند تنها یک برند معروف و گران قیمت نمی تواند تضمینی برای شیک شدن باشد. انتخاب کفش مناسب نقش بسیار مهمی را در ظاهر ایفا می کنند بخصوص زمانی که برای اولین کسی را ملاقات می کنید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که برای حفظ ظاهر کفش های سخت پاشنه بلند می پوشید مقاله انتخاب کفش مناسب کمک بزرگی برای شما باشد.

کفش های پرزرق و برق و بیش از حد تزئین شده

http://bedunim.ir/wp-content/uploads/2018/08/shoes-1.jpg

لباس های گران قیمتی که با سنگ های گران قیمت تزئین شده اند ظاهر زیبایی دارند اما این جزئیات برای کفش مناسب نیست. به خصوص اینکه سنگ های روی کفش ها کیفیت ندارند و خیلی زود می افتند.

اگر علاقه زیادی به کفش های براق دارید از رنگ های متالیک انتخاب کنید.

کفش های لژدار

http://bedunim.ir/wp-content/uploads/2018/08/shoes-2.jpg

بسیاری از خانم های کوتاه قد کفش های لژدار بلند می پوشند اما این کفش ها حتی اگر گران خریده باشید باز هم به نظر کفش گران قیمتی نمی رسند. کفش هایی که انتخاب می کنید اگر لژدار هستند کوتاه باشند و یا اصلا لژ نداشته باشند. برای این که ظاهر خوبی داشته باشید کفش های پاشنه کلاسیک بپوشید.

کفش های هفت رنگ

http://bedunim.ir/wp-content/uploads/2018/08/shoes-3.jpg

کفش هایی که می پوشید زیاد رنگی رنگی نباشند. کفش های چند رنگ به نظر ارزان و بی کیفیت می رسند حتی اگر آن را گران خریده باشید.

کفش های فلزدار

http://bedunim.ir/wp-content/uploads/2018/08/shoes-3-1.jpg

در طراحی بعضی از کفش ها بیش از حد از فلز استفاده شده است و کفش ها را ارزان و بی کیفیت نشان می دهد.

کفش های براق

http://bedunim.ir/wp-content/uploads/2018/08/shoes-4.jpg

درست است که این کفش ها ظاهر زیبایی دارند اما بلافاصله بعد از پوشیدن روی آن ها لکه و خراشیدگی ایجاد می شود. کفش های مات ظاهر شیک تر و جذاب تری دارند اما اگر به کفش های براق علاقه دارید رنگ های خنثی مثل بژ، سیاه یا سفید انتخاب کنید.

طرح پلنگی

انتخاب کفش مناسب رونیک

انتخاب کفش مناسب رونیک

کفش های پلنگی وسوسه انگیز هستند اما باید هنگام انتخاب آن ها دقت کنید. طرح های کلاسیک پلنگی بی سلیقگی شما را نشان می دهد. اگر به طرح های حیوانات علاقه دارید مثل تصویر بالا طرح های غیرعادی انتخاب کنید.

کفش های سخت

انتخاب کفش مناسب رونیک

انتخاب کفش مناسب رونیک

کفش های سخت روی سلامت پا و کمر تاثیر منفی می گذارد. حتی اگر به این کفش ها علاقه زیادی دارید نباید آن ها را بپوشید. به علاوه نوع راه رفتن تان با این کفش ها غیرعادی می شود و راه رفتن غیرعادی باعث زودتر خراب شدن کفش ها می شود.

چرم مصنوعی

انتخاب کفش مناسب رونیک

انتخاب کفش مناسب رونیک

بسیاری از برندها محصولات چرم مصنوعی تولید می کنند که از نظر کیفیت خوب هستند. اما متاسفانه در بسیاری از فروشگاه ها  کفش های چرم مصنوعی بسیار بی کیفیت به فروش می رود. این کفش ها بسیار ارزان قیمت نشان می دهند و خیلی زود از بین می روند.

اگر بوت چرم مصنوعی می خرید بوت ساق کوتاه بخرید.

کفش های قدیمی

انتخاب کفش مناسب رونیک

انتخاب کفش مناسب رونیک

همیشه از کفش ها خوب مراقبت کنید و در صورت نیاز آن ها را تعمیر کنید. روش های زیادی برای تمیز کردن کفش ها وجود دارد.

منبع: بدونیم

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر