میکاپ اسموکی یک آرایش شیک و ویژه مجالس و مهمانی‌های مجلل بوده و برای انجام این مدل میکاپ باید شناخت دقیق و صحیحی از چهره خود داشته و آشنایی کاملی با ابزارآلات و لوازم آرایشی داشته باشید. به شما پیشنهاد میکنیم با آموزش میکاپ اسموکی رونیک همراه شوید.

میکاپ اسموکی رونیک

میکاپ اسموکی رونیک

در میکاپ اسموکی بیشترین توجه و تمرکز در ناحیه چشم‌ها اتفاق می افتد و سایر نواحی چهره به عنوان عناصری مکمل و البته ملایم در این آرایش مورد توجه قرار می‌گیرند.

در آموزش میکاپ عروس با سایه اسموکی، به آرایش چشم نسبت به سایر اجزا اهمیت بیشتری داده می شود. در واقع، بیشترین رنگ و غلظت به سمت چشم ها معطوف شده و برای این که میکاپ خیلی غلیظ و زننده به چشم نیاید، بهتر است برای آرایش گونه و لب ها از رنگ های لایت و روشن استفاده کنیم.

میکاپ اسموکی رونیک

میکاپ اسموکی رونیک

انواع میکاپ اسموکی

این نوع میکاپ بر اساس رنگ پوست و تناژ شما میتواند حالات متفاوتی داشته باشد. بهتر است قبل از انتخاب نوع میکاپ اسموکی خود با نحوه تشخیص تناژ پوست خود آگاه شوید تا بتوانید انتخاب بهتر و شایسته تری برای زیبایی چهره خود داشته باشید.

انواع انواع میکاپ های اسموکی میتوان به عنوان زیر اشاره کرد که هر کدام مناسب با چهره و نوع مجلس می تواند متافوت باشد:

1) میکاپ چشم اسموکی مشکی

2) میکاپ چشم اسموکی طلایی

3) میکاپ اسموکی بنفش

پس از انتخاب نوع میکاپ اسموکی خود باید بدانید که عوامل تکمیلی زیادی در زیبایی این نوع میکاپ و درنهایت زیبایی شما نقش بسزایی خواهد داشت . مانند انتخاب رنگ رژ لب مناسب، انتخاب آرایش گونه مناسب، انتخاب پوشش و لباس مناسب و انتخاب رنگ مو در خور این نوع میکاپ که مجموعه ای زیبای و چشم نواز را بوجود بیاورد.

در آموزش بعد به جزییات بیشتر  این نوع میکاپ خواهیم پردخت تا بتوانیم کمکی حتی کوچک به زیبایی شما کرده باشیم. از این که آموزش میکاپ اسموکی رونیک را انتخاب کرده اید. از شما سپاسگزاریم.

 

 

 

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر