رنگ ناخن زمستانی 2020 در زیبایی و اعتماد بنفس شما بسیار مهم است. از پوست سفید برفی گرفته تا برنزه، به راحتی می توان گفت گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. اگر برای تکمیل زیبایی خود در جستجوی طراحی کامل ناخن زمستانی هستید، به مکان مناسبی رسیده اید.

 

رنگ ناخن 2020

1) قرمز سیبی

در فصل زمستان، زمانی که به رنگ ناخن خود فکر می کنیم، یک رنگ وجود دارد که فوراً به ذهن می رسد ، رنگ سیب قرمز است. این رنگ روشن و پر جنب و جوش ، توجه را طلب می کند و هاله اعتماد به نفس را بیرون می کشد. ناخن های خود را به این رنگ جسورانه رنگ کنید و زیبایی خود را دوچندان کنید.

2) سفید

رنگ سفید یکی از مورد علاقه های ما برای زمستان است. از آن به عنوان رنگ لاک ناخن خود برای یک مانیکور شیک و جذاب استفاده کنید. این رنگ ناخن زمستانی برای دفتر و باشگاه تأیید شده است.

3) آبی دریایی
ترجیح می دهید سایه تیره تری را روی ناخن های خود بپوشید؟ سعی کنید رنگ ناخن آبی عمیق و دریایی را امتحان کنید! ترکیب رنگ طلایی و آبی دریایی با چشمان مخاطبان شما بازی می کند.

4) طلایی

رنگ طلایی گزینه ای مناسب برای فصل زمستان هستند. این رنگ را در مجالس تعطیلات و اجتماعات خود با یک مانیکور مناسب امتحان کنید.

 

رنگ ناخن 2020

5) زغالی

هیچ کس در طول تعطیلات ذغال نمی خواهد. اما ما قطعاً با رنگ ناخن ذغالی مخالف نیستیم. این سایه خاکستری تیره گزینه دیگری برای کسانی که ترجیح می دهند لاک ناخن خود را از طیف تیره انتخاب کنند، مناسب می باشد.

6) بنفش آلویی

در حالی که ممکن است هیچ کس به رنگ بنفش آلویی فکر کند، اما میگوییم این رنگ برای زمستان خیره کننده است. یک بنفش زیبا با ترکیب صورتی ، ترکیب کاملی از شگفتی و زیبایی را ایجاد می کند.

 

رنگ ناخن 2020

7) فندقی

برای یک لاک ناخن قهوه ای گرم و سبک ، مانیکور فندقی را امتحان کنید. مانند شکلات ، این رنگ ناخن زمستانی نیز به طرز شگفت انگیزی با طلا و رنگ طلایی جفت می شود.

roonick

نویسنده roonick

More posts by roonick

ارسال نظر